داشتن موهایی سالم و براق زیبایی یک خانم را دو چندان می کند

همه دختران و خانمهای برنا آرزوی داشتن موهایی بلند و زیبا را درسر می پرورانند &#تجميل الانف 46; داشتن موهایی سالم و براق زیبایی یک خانم را دو چندان می نماید . برای داشتن مویی بلند باید حوصله وحوصله متعددی داشت زیرا همانگونه که می‌دانید موی سالانه 6اینچ رشد می کند . پس صبور باشید و به نکاتی که درین نوشته‌ی‌علمی ذکر شده اعتنا فرمائید &#تجميل الانف 44; تا موهایی سالم و بلند و زیبا داشته باشید , زیرا داشتن موهایی بلند ولی آسیب پذیر و وزدار برای هیچ کس خوشایند نمی‌باشد .

همچنین استفاده از تولیدها مناسب مخصوص بافت موها پیشنهاد تمامی پزشکان می‌باشد . بر حسب کم آب یا چرب بودن موها می توانید این تولیدها را تنظیم نمایید .

حتی الامکان هر دو ماه یکبار نوک موها را مقداری کوتاه کنید , تا بافتهای مرده ساقه موی از لا به لا بروند و زیبایی مو را زیر الشعاع قرار ندهند .

از شانه های پهن ویا برسهای گرد بزرگ برای شانه کردن موهای بلند سود نمائید . هیچگاه موهای تر ونمدار را کتف نزنید , چون باعث زخم رساندن به ساقه موی وضعیف شدن ریشه ها ودر سود ریزش گیسو میشود . یک بار کتف کردن موها در شبانه روز کافی هست وتکرار بخش اعظم این کار سبب ساز آسیب رساندن به کوتیکول موها می شود , و دیگر موهایی لطیف و درخشان نخواهید داشت . در شرایطی‌که موهایتان پیوند خورده سعی بر شانه کردن آن نداشته باشید , مقدمه با روغن , ساقه مورا ماساژدهید بعد از آن به آرامی شانه بزنید .

برای این که شبها هنگام خواب موهای بلندتان گره نخورد آنها را ریلکس ببافید , طوری که هیچ کشیدگی در موها شم نکنید .

تا آنجاکه می‌توانید ازحرارت دادن موها بپرهیزید , واز وسایلی نظیر سشوار و بابلیس واتوی مو کمتر منفعت نمایید . چون این وسایل باعث کم آب شدن ساقه مو میشود و شادابی موها رابه مرور مجال قلیل می نماید .

رنگ کردن موها و دکلره و استفاده زیاد از سشوار و . . . باعث خشکی ساقه موی ودر فیض تولید موخوره میشود . برای پرهیز از عارضه موخوره ساقه موها را چرب کنید واگر در گیر موخوره شدید , قسمتهای پایین ساقه گیسو که شاخه شاخه گردیده اند را کوتاه فرمائید .

برای اینکه شبها هنگام خواب موهای بلندتان گره نخورد آنها‌را وا رفته ببافید , طوری که هیچ کشیدگی در موها حس نکنید .

برای شستشوی موها کمی توجه و طاقت به خرج دهید . شامپو را به کف رمز بمالید وبا به عبارتی کف , ساقه موها را هم یه خرده مالش دهید . از چنگ زدن به ساقه موها دوری کنید . برای کم آب کردن , آب موها را با حوله به آرامی بگیرید , واجازه دهید موها به صورت ارگانیک کم آب شوند .
همه دختران و خانمهای برنا آرزوی داشتن موهایی بلند و زیبا را درسر می پرورانند . داشتن موهایی سلامت و درخشان زیبایی یک خانم را دو چندان می کند . برای داشتن مویی بلند بایستی شکیبایی وحوصله متعددی داشت زیرا همان طور که می‌دانید موی سالانه 6اینچ پرورش می‌کند . پس بردبار باشید و به نکاتی که درین نوشته‌ی‌علمی مذکور دقت کنید , تا موهایی تندرست و بلند و خوشگل داشته باشید , زیرا داشتن موهایی بلند ولی آسیب پذیر و وزدار برای هیچ کس خوشایند نمیباشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *